LOADING CLOSE

O Nas

Cosmopolitan Finanse Sp. z.o.o.

Specjalizujemy się w zakresie doradztwa finansowego stosując indywidualne i niestandardowe rozwiązania. Zapewniamy profesjonalną analizę potrzeb finansowych wraz doborem optymalnej struktury finansowania, a skończywszy na negocjacjach umów z instytucjami finansowymi.

Nasz zespół doradców posiada wysokie kwalifikacje, co pozwala nam na skuteczną realizację projektów z różnych branż. Wypracowujemy kompleksowe rozwiązania z dziedziny kredytowania i zarządzania finansami przedsiębiorstw.

Dostęp do wielu źródeł finansowania,doskonała znajomość instrumentów finansowych, procedur bankowych oraz prawa bankowego pozwala nam na wypracowanie jak najskuteczniejszych rozwiązań kredytowych dla przedsiębiorstw.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu wykonujemy swoją pracę sprawnie, szybko i precyzyjnie. Z przyjemnością zapoznamy się z sytuacja finansową Państwa firmy w celu zaproponowania najbardziej odpowiednich źródeł finansowania.

Niezależność

Kładziemy szczególny nacisk na znaczenie osobistych relacji z klientami i stały rozwój naszych pracowników. Jesteśmy partnerem, który posiada wieloletnie doświadczenie w kwestiach związanych z zarządzaniem ryzykiem. Chcąc zapewnić naszym klientom spokój o zainwestowany kapitał, dbamy aby najwyższe standardy w kwestii bezpieczeństwa były naszą wizytówką.

Jakość

Działamy niezależnie od banków i innych dostawców produktów finansowych. Od lat pracujemy dla klientów a nie instytucji finansowych. Najważniejszym celem, do którego dążymy jest zapewnienie najbezpieczniejszych i dobrze dopasowanych produktów do indywidualnych celów klienta.

Bezpieczeństwo

Oferta produktowa jest wyselekcjonowana z dbałością o każdy szczegóły aby sprostać wysokim oczekiwaniom naszych klientów.  Nasi doradcy i pracownicy przechodzą regularne szkolenia, aby zagwarantować wysoki poziom kompetencji w zakresie swoich obszarów działania. Ma to na celu osiągnięcie najwyższych standardów jakościowych firmy w naszej branży.